Counter-Strike 2 zapowiedziany oficjalnie

Plotki o tym, że Valve pracuje nad nową wersją jednej z najpopularniejszych sieciowych strzelanek, krążyły po internecie już od dłuższego czasu. Dziś Counter-Strike 2 został wreszcie zapowiedziany oficjalnie.

Counter-Strike 2 nie będzie oddzielną grą, lecz darmową aktualizacją CS:GO. Valve nie ujawniło jeszcze wszystkich szczegółów na temat nowej wersji, jednak jak na razie wszystko wskazuje na to, że firma nie zamierza wprowadzać jakichś drastycznych zmian w rozgrywce, skupiając się za to na poprawie wyglądu i różnego rodzaju technicznych usprawnieniach. Wśród pierwszych zapowiedzianych zmian znajdziemy odświeżoną oprawę graficzną, ulepszone mapy, dynamiczny dym oraz zwiększoną częstotliwość aktualizacji serwera. W niedalekiej przyszłości Valve ma ujawnić kolejne nowości, które zostaną wprowadzone w Counter-Strike 2.

Premiera Counter-Strike 2 ma odbyć się tego lata, jednak niektórzy gracze wybrani przez Valve już dziś otrzymają możliwość wzięcia udziału w zamkniętych testach beta. Więcej informacji na temat gry znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej.