Microsoft nie będzie już oferować Game Passa za 4 zł

Microsoft od samego początku istnienia usługi Game Pass przyciągał do niej graczy atrakcyjnymi promocjami. Teraz zapowiedziano jednak koniec jednej z najpopularniejszych z nich.

Promocja pozwalająca uzyskać miesięczny dostęp do Game Pass Ultimate za symboliczne 4 zł (standardowa cena to 54,99 zł) była skierowana przede wszystkim do nowych użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z tej usługi, jednak Microsoft dość często oferował ją też osobom, które zrezygnowały z subskrypcji, jako swego rodzaju zachętę do powrotu. Niektórzy gracze zakładali też regularnie nowe konta, by móc korzystać z promocji co miesiąc. Niewykluczone, że właśnie przez nich Microsoft zdecydował się ostatecznie zrezygnować z tej świetnej promocji.

Przedstawiciele Microsoftu powiedzieli serwisowi The Verge, że firma ta rozważa wprowadzenie innych promocji skierowanych do nowych użytkowników, jednak nie zdradzili żadnych konkretów na ten temat. Warto przypomnieć, że Microsoft już od jakiegoś czasu pracuje nad wprowadzeniem pakietu rodzinnego, oferującego subskrypcję Game Pass dla pięciu osób w promocyjnej cenie. Usługa ta jest obecnie testowana w kilku wybranych krajach, jednak nie wiadomo jeszcze kiedy trafi do Polski.

Źródło: The Verge

Podziel się