BlizzCon powróci w listopadzie

Studio Blizzard ogłosiło, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wraca do organizacji konwentu BlizzCon. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w listopadzie.

BlizzCon to największa impreza dla fanów gier studia Blizzard. Jej ostatnia „fizyczna” edycja odbyła się w 2019 roku – to właśnie w jej trakcie po raz pierwszy zapowiedziano oficjalnie Diablo IV (które już niedługo doczeka się wreszcie premiery). W kolejnych latach ze względu na pandemię COVID-19 i inne problemy zrezygnowano z organizacji imprezy (w 2021 roku zorganizowano jej wirtualną wersję, jednak najwyraźniej nie okazała się sukcesem, gdyż rok później nie została powtórzona). Można więc oczekiwać, że po tak długiej przerwie Blizzard uczci powrót do standardowej formuły wydarzenia jakimiś ciekawymi zapowiedziami i atrakcjami dla odwiedzających.

Tegoroczna edycja BlizzCon ma odbyć się w dniach 3-4 listopada w Anaheim Convention Center w Kalifornii. Szczegóły dotyczące wydarzenia, w tym ceny biletów, zostaną przedstawione w czerwcu.

Podziel się