Microsoft i NVIDIA zapowiadają kolejne gry w GeForce NOW. Gears 5 już w chmurze

Gears 5 jest pierwszą z wielu zapowiedzianych gier z platformy Xbox od Microsoft, które trafią do usługi GeForce NOW. Pojawia się w chmurze w dobrym momencie, bo do końca tego tygodnia można skorzystać z 40% zniżki na 6-miesięczny abonament Priority. Priority to szybszy dostęp do serwerów, dzięki którym możemy uruchamiać dowolną grę spośród 1600 tytułów znajdujących się w bibliotece GeForce NOW. W tym tygodniu na użytkowników czeka również aktualizacja aplikacji GeForce NOW oraz kolejne świeże tytuły do strumieniowania.

Totalnie przygotowani

Gears 5 to najnowsza odsłona serii Gears od studia The Coalition. W tej części dostępny jest nie tylko tryb kampanii solo lub kooperacyjnej, ale także tryby wieloosobowe do wspólnej rozgrywki ze znajomymi. Gracze mogą teraz strumieniować ten hit na swoje urządzenia za pośrednictwem ultrawydajnych serwerów GeForce NOW.

Dzięki współpracy firm NVIDIA i Microsoft w chmurze pojawi się więcej tytułów Xbox PC dostępnych na platformie Steam. Już w przyszłym tygodniu będą to gry Deathloop, Grounded i Pentiment. Wsparcie dla platformy Microsoft Store będzie dostępne w nadchodzących miesiącach.

Warto śledzić informacje na bieżąco, ponieważ gry z platformy Xbox będą dodawane do usługi GeForce NOW regularnie.

Zielone światło na specjalne okazje

Wersja 2.0.52 to najnowsza aktualizacja aplikacji GeForce NOW. Wprowadza ona tagi promocyjne do gier na różnych platformach PC i MacOS, dzięki czemu promocje na nowe DLC, zniżki, darmowe gry i inne będą lepiej widoczne. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w opisie aktualizacji w aplikacji.

Po prostu graj

Żaden czwartek z GeForce NOW nie jest kompletny bez listy nowych gier dostępnych do strumieniowania:

• Tin Hearts (od 16 maja w Steam)
• The Outlast Trials (od 18 maja w Steam)
• Gears 5 (Steam)

Podziel się