Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store

Sklep Epic Games Store jak co tydzień udostępnił za darmo kolejną grę ze swojego katalogu. Tym razem jest to Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna.

Fallout: New Vegas to wydana w 2010 roku gra RPG stworzona przez studio Obsidian Entertainment, założone przez byłych pracowników studia Black Isle (odpowiedzialnego za pierwsze dwie części Fallouta i genialne Planescape: Torment). Podobnie jak w pozostałych odsłonach tej serii jej akcja rozgrywa się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych, tym razem skupiając się wokół tytułowego miasta na pustyni Mojave. Gracz wciela się tu w kuriera, który przypadkiem wplątuje się w konflikt między trzema zwaśnionymi frakcjami. Wersja udostępniona w Epic Games Store to Edycja Ostateczna, w której oprócz podstawowej gry znajdziemy wszystkie wypuszczone do niej oficjalne dodatki.

Standardowa cena gry Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna wynosi 89,99 zł, jednak obecnie można ją pobrać z Epic Games Store za darmo. Promocja zakończy się 1 czerwca o godzinie 17:00. Epic Games nie ujawniło jeszcze, jaka gra zostanie udostępniona za darmo w przyszłym tygodniu.

Podziel się