Lipiec w Games with Gold: Darkwood i When the Past was Around

Microsoft w ramach akcji Games with Gold co miesiąc udostępnia za darmo gry subskrybentom usług Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. W tym miesiącu są to Darkwood i When the Past was Around.

Darkwood to survival horror z elementami RPG stworzony przez polskie niezależne studio Acid Wizard. Akcja gry toczy się w dużym, otwartym, generowanym proceduralnie świecie, który przemierzamy głównie za dnia, odkrywając jego tajemnice, poznając mieszkańców i zdobywając przedmioty i zasoby potrzebne do przeżycia. Kiedy jednak zapada zmrok, naszą najlepszą szansą na dotrwanie do świtu jest znalezienie bezpiecznej kryjówki, w której będziemy mogli zabarykadować się przed czyhającymi w mroku koszmarami. Darkwood będzie dostępne w Games with Gold przez cały lipiec.

When the Past Was Around to przygodówka o artystycznym charakterze, opowiadająca o miłości i radzeniu sobie ze stratą. Główną bohaterką jest dwudziestokilkuletnia dziewczyna podróżująca przez surrealistyczny świat własnych wspomnień. Gra będzie dostępna w Games with Gold od 16 lipca do 15 sierpnia.

Podziel się