Loop Hero i Bloons TD 6 za darmo w Epic Games Store

Sklep Epic Games Store jak co tydzień udostępnił za darmo kolejne gry ze swojego katalogu. Tym razem są to Loop Hero i Bloons TD6.

Loop Hero to dość nietypowa gra, która swego czasu była jednym z największych niezależnych hitów serwisu Steam. Pod względem mechaniki rozgrywki stanowi ona mieszankę RPG, karciano/planszowej strategii i gry logicznej. W trakcie rozgrywki nadzorujemy bohatera, poruszającego się po zapętlonej ścieżce i walczącego ze stającymi mu na drodze potworami. Gracz nie ma bezpośredniego wpływu na działania postaci, ale za pomocą zdobywanych w trakcie rozgrywki kart może wpływać na otaczający go świat, np. dodając do niego nowe lokacje i przeciwników. Kluczem do sukcesu jest więc umiejętne używanie dostępnych kart, tak by kolejne wyzwania stawiane przed naszym bohaterem zapewniały mu coraz lepsze łupy, ale nie okazały się dla niego zbyt trudne do pokonania. Standardowa cena gry wynosi 69,99 zł, jednak obecnie można dodać ją do swojej biblioteki Epic Games Store za darmo.

Bloons TD 6 to szósta odsłona popularnej serii gier typu Tower Defense. Podobnie jak w poprzednich częściach zadaniem gracza jest tu rozstawianie uzbrojonych strażników i wieżyczek obronnych tak, by niszczyły poruszające się po planszy balony zanim dotrą do wyznaczonego celu. Oprócz trybu dla jednego gracza oferuje ona także czteroosobowy co-op. Jej standardowa cena wynosi 49 zł, jednak obecnie można dodać ją do swojej biblioteki Epic Games Store za darmo.

Obie promocje zakończą się 10 sierpnia o godzinie 17:00. W przyszłym tygodniu Epic Games Store udostępni za darmo gry Europa Universalis IV i Orwell: Keeping an Eye on You.

Podziel się