Model Builder i Soulstice za darmo w Epic Games Store

Sklep Epic Games Store jak co tydzień udostępnił za darmo kolejne gry ze swojego katalogu. Tym razem są to Model Builder i Soulstice.

Model Builder to, jak wskazuje tytuł, symulator zabawy w modelarstwo. W grze dostajemy dostęp do wirtualnego warsztatu pełnego różnego rodzaju narzędzi, za pomocą których będziemy mogli nie tylko składać modele, ale też przerabiać, modyfikować i malować je wedle własnego pomysłu. Standardowa cena gry wynosi 71,99 zł, jednak obecnie można dodać ją do naszej biblioteki w Epic Games Store za darmo.

Soulstice to dynamiczna zręcznościowa gra akcji rozgrywająca się w mrocznym, ponurym świecie fantasy znajdującym się na krawędzi upadku. Gracz kieruje tu wojowniczką o imieniu Briar, która wraz ze swoją obdarzoną magicznymi mocami siostrą wyrusza na misję odbicia miasta opanowanego przez tajemnicze, niebezpieczne istoty znane jako Zjawy. Standardowa cena gry wynosi 167 zł, jednak obecnie można dodać ją do swojej biblioteki w Epic Games Store za darmo.

Obie promocje zakończą się 5 października o godzinie 17:00. W przyszłym tygodniu Epic Games udostępni za darmo grę Godlike Burger.

Podziel się