Przygotuj dom na wiosnę. Skorzystaj z promocji cashback na odkurzacze Samsung

Wraz z nastaniem wiosny do naszych domów wpada więcej światła, a my mamy więcej energii do działania – również w kontekście porządków. Jest to doskonały moment, by podjąć coroczne wyzwanie, zajrzeć do każdego zakamarka i przygotować dom na okres letni. Z odkurzaczami Samsung zrobisz to szybko i skutecznie!

Wiosenne porządki: lista zadań, jak sprzątać mieszkanie

Robiąc gruntowne porządki przede wszystkim rozłóż pracę na kilka etapów.  Zacznij od góry, czyli od sufitu, najwyższych półek, schodząc niżej i od wewnątrz czyli porządki w najgłębszych zakamarkach szaf, na zewnątrz, aby uniknąć ponownego czyszczenia.

Po skończeniu wiosennego sprzątania jednego pomieszczenia, np. pokoju dziennego, przejdź do drugiego, np. sypialni. Nie zostawiaj niedokończonej pracy. Widząc efekty w wysprzątanym pomieszczeniu, będziesz miała motywację do dalszej pracy. Ogranicz przemieszczanie się po mieszkaniu, podczas robienia wiosennych porządków odkładaj na bok wszystkie przedmioty, które wkrótce zmienią swoje miejsce.

Wygodny odkurzacz, który poradzi sobie ze wszystkimi porządkami

Odkurzacze pionowe Samsung świetnie nadają się do każdego rodzaju porządków, zarówno tych wiosennych, gruntownych jak i codziennych. Są wygodne w użyciu, lekkie, poręczne, a przy tym bardzo skuteczne i proste w przechowywaniu. Odkurzacze pionowe Samsung Bespoke Jet to przede wszystkim wysoka moc. Są wyposażone w silnik  HexaJet™ o mocy do 580W, który generuje moc ssącą do 210 W. Szczególnie wyróżnia się tutaj Bespoke Jet AI o pomocy 280 W, który jest najsilniejszym modelem Samsung[1].

Co więcej, odkurzacze bezprzewodowe z serii Bespoke Jet™ oferują aż trzy elektroszczotki do różnych rodzajów powierzchni. Elektroszczotka Dual Jet przeznaczona jest do podłóg i dywanów, a elektroszczotka Slim Action dodatkowo bardzo dobrze zabezpiecza przed zarysowaniem drewniane parkiety i bardzo dokładnie zbiera z nich kurz jest też idealna do sprzątania pod niskimi meblami ze względu na swoją smukłą budowę. Oczywiście każdy z modeli jest wyposażony też w praktyczną szczelinówkę, elastyczną końcówkę oraz szczotkę kombi. Natomiast modele Bespoke Jet AI, Bespoke Jet Plus, Jet 95 i 85 posiadają  elektroszczotkę slim ze światłem LED, które uwidacznia zanieczyszczenia w zaciemnionych miejscach jak np. wnętrze szafy. Ponadto warto dodać, że Jet 95 posiada wolnostojącą stację ładującą i Jet 85 stację montowaną do ściany.

Dodatkowo, higieniczną czystość zapewnia innowacyjna stacja czyszcząca All-in-One, która automatycznie opróżnia pojemnik na zanieczyszczenia. Wystarczy odstawić odkurzacz na stację po zakończonym sprzątaniu, a zanieczyszczenia zostaną zassane do antybakteryjnego worka na kurz znajdującego się w stacji.

Wybierz odkurzacz dopasowany do Twoich potrzeb

Kup wybrany odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet lub Jet, zostaw opinię i otrzymaj aż do 600 zł zwrotu na konto.

Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Promocja trwa od 12.03 do 30.04.2024 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Modele przedstawione na materiale posiadają różną kwotę zwrotu. 600 zł to maksymalna kwota zwrotu, a 150 zł to minimalna przy zakupie wybranych urządzeń Samsung objętych promocją. Pełna lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegóły i ograniczenia promocji na Samsung Polska.

Więcej informacji o promocji znajduje się na stronie: Promocja odkurzaczy pionowych Jet | Samsung Polska

[1] Na podstawie badań przeprowadzonych przez Korea Testing Laboratory, zgodnie z normą IEC62885-4: 2020. Pomiar dokonany przy użyciu standardowej końcówki, pustym pojemniku na kurz, trybie Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności.

Podziel się