Ghostrunner za darmo w Epic Games Store

Sklep Epic Games Store jak co tydzień udostępnił za darmo kolejną grę ze swojego katalogu. Tym razem jest to Ghostrunner.

Ghostrunner polskiego studia One More Level to zręcznościowa gra akcji przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby, rozgrywająca się w świecie mieszającym elementy cyberpunkowe i postapokaliptyczne. Wcielamy się w niej w posługującego się kataną bohatera, który wyrusza z misją pokonania Kluczniczki tyranizującej ludzi, którym udało się przeżyć globalny kataklizm. By tego dokonać będziemy musieli jednak najpierw przedrzeć się przez zastępy jej popleczników. Cechą charakterystyczną gry jest to, że zarówno nasz bohater jak i jego przeciwnicy giną od jednego ciosu, co wymusza na graczu niemal bezbłędne wykonywanie wszystkich ruchów.

Standardowa cena gry Ghostrunner wynosi 124 zł, jednak obecnie można dodać ją do swojej biblioteki w Epic Games Store za darmo. Promocja zakończy się 18 kwietnia o godzinie 17:00. W przyszłym tygodniu Epic Games Store udostępni za darmo gry The Big Con i Town of Salem 2.

Podziel się