Arcane – serial na podstawie League of Legends zakończy się na drugim sezonie. Netflix opublikował nowy zwiastun

W listopadzie bieżącego roku odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu Arcane, bazującego na popularnej grze League of Legends. Serwis Netflix opublikował nowy zwiastun tej produkcji.

Arcane to serial animowany rozgrywający się w świecie znanym z League of Legends. Opowiada on o historii dwóch sióstr – Vi i Jinx – które w wyniku różnych splotów wydarzeń stają po przeciwnych stronach konfliktu. Zwiastun opublikowany przez serwis Netflix zapowiada, że w nowych odcinkach dojdzie do wielkiego, widowiskowego starcia między nimi. Okazuje się bowiem, że drugi sezon będzie zarazem ostatnim. Na pocieszenie twórcy serialu zapowiedzieli jednak, że nie będzie to ich ostatni projekt osadzony w świecie League of Legends, więc widzowie w przyszłości mogą spodziewać się kolejnych animowanych filmów i seriali, tym razem opowiadających o innych postaciach z tego uniwersum.

Drugi sezon Arcane podobnie jak pierwszy będzie dostępny do obejrzenia wyłącznie za pośrednictwem serwisu Netflix. Jego premiera ma odbyć się w listopadzie, jednak dokładna data nie została jeszcze ujawniona.