Odcinek 130 – Recharge + prezent

Odcinek 130 – Recharge + prezent

Witajcie w nowym odcinku, po którym robimy sobie dwa tygodnie wakacji. Z okazji wakacji mamy dla Was fajny prezent w postaci darmowego audiobooka „Republika Samsunga – Azjatycki tygrys, który podbił świat technologii” wydawnictwa SQN. Jak go uzyskać … posłuchajcie odcinka.

W sumie warto go posłuchać też dla treści, bo rozmawiamy o pierwszych w Polsce testach w pełni elektrycznego Volvo XC40, które jest jednocześnie pierwszym seryjnym samochodem z systemem operacyjnym Google Android Automotive. Nie zabrakło wątków Apple i konferencji, jaka się odbędzie 20 kwietnia. Dodatkowo dużo o tym skąd się bierze prąd w Polsce oraz jak i gdzie się recyklinguje baterie z samochodów i o tym jak będzie wyglądała tegoroczna IFA. To zresztą na pewno nie wszystko… ufff

ZAPRASZAMY.

Linki z odcinka:
– Książka „Republika Samsunga – Azjatycki tygrys, który podbił świat technologii” wydawnictwa SQN
Książka Zbigniewa Izbeskiego „7 grzechów przeciwko seksualności”
Sexify na Netflix

Zapraszamy do najnowszego odcinka Techlove!

Dziś rozmawialiśmy o psikusie z zapisami na szczepienia, jaki zrobił nam rząd z okazji 1 Kwietnia, o nieudanym żarciku Volkswagena ze zmianą na Voltswagen.
Są też poważniejsze tematy jak ogromny power bank Apple tworzony wspólnie z Teslą. Wspomnieliśmy też o stacji bazowej GSM od Orange, która jest niezależna energetycznie, oraz np. o nowym telefonie Oppo Reno 5 5G. 

Oprócz tego oczywiście sporo innych mniejszych tematów. Zapraszamy świątecznie!

Linki: 

Moja zbiórka na fundację Rak’n’Roll

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *