Odcinek 135 – Nowy setup

Odcinek 135 – Nowy setup

Witamy Was serdecznie!
Zapraszamy do nowego odcinka Techlove – dziś mówimy o naszym nowym setupie do nagrywania, o premierze elektrycznego Hyundai IONIQ 5, o dopłatach do samochodów elektrycznych, ale też o tym jak sztuczna inteligencja przejmuje coraz więcej obszarów naszego życia.

Nie zabrakło odrobiny kultury i wpływu pandemii na dostęp do niej, wpływu, który wcale nie jest tak oczywisty.

Zapraszamy do odsłuchu!

Linki z odcinka:
Hyundai IONIQ 5
Książka „Lecę” Jan Pelczar
iPhone 13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Robert Nowak pisze:

Witam serdecznie mój najlepszy technologiczny podcast. Chciałbym się tylko odnieść do stwierdzenia użytego w tym odcinku, że osoby zaszczepione dwoma dawkami (albo więcej, już są plany na trzecią), nie mogą się zarazić już koronawirusem… otóż mogą.
Nie mam nic przeciwko osobom zaszczepionym ani przeciwko osobom niezaszczepionym, każdy niech decyduje sam ale nie powinno się wprowadzać ludzi w błąd. Osoby zaszczepione mogą dalej się zarazić wirusem oraz dalej go przekazać innym. Zaszczepione osoby przechodzą wirusa znacznie łagodniej niż osoby niezaszczepione i dzięki temu może nie trafia do szpitala…

Tak, przy okazji, musiałbym poczytać więcej o tym IONiQ 5, gdyż jestem poważnie nim zainteresowany… jakiś artykuł o tym samochodzie …. Robert Cala???

Norbert pisze:

Dzięki wielkie za miłe słowa.

Co do szczepień to wydawało mi się, że jasno powiedzieliśmy, że osoba zaszczepiona może zarażać. Oczywiście masz 100% racji, szczepionki dają łagodniejsze przejście choroby, ale też dzięki temu taka osoba mniej zaraża.

Co do IONIQ 5 to na moim insta masz wpisz o nim, po jazdach będzie kolejny.

Robert Nowak pisze:

Miało być NORBERT Cala…. 🤭