Odcinek 14 – bez beki o CES

Odcinek 14 – bez beki o CES

W piątek dajemy wam zazwyczaj luźniejsze treści, ale nie w piątek kończący najważniejsze targi w branży tech, czyli CES. Najlepiej o tym, czym był w tym roku CES, mówi obrazek tytułowy, oraz oczywiście #techlove.

Sporo rozmawiamy o samochodzie koncepcyjnym Sony Vision-S oraz ogólnie o motoryzacji, która wdarła się na CES i do technologii. Oczywiście ogromną cześć odcinka poświęcamy Samsungowi i między innymi jego telewizorowi do oglądania Instastories. Nie zabrakło też informacji o obecności Apple na CES oraz najciekawszych według nas gadżetów, jakie pokazano na tych targach. 

Wyszło nam trochę więcej niż 30 minut, ale na piątek, piąteczek, piątunio to będzie akurat! Zapraszamy więc do słuchania i komentowania.

Zapraszamy do najnowszego odcinka Techlove!

Dziś rozmawialiśmy o psikusie z zapisami na szczepienia, jaki zrobił nam rząd z okazji 1 Kwietnia, o nieudanym żarciku Volkswagena ze zmianą na Voltswagen.
Są też poważniejsze tematy jak ogromny power bank Apple tworzony wspólnie z Teslą. Wspomnieliśmy też o stacji bazowej GSM od Orange, która jest niezależna energetycznie, oraz np. o nowym telefonie Oppo Reno 5 5G. 

Oprócz tego oczywiście sporo innych mniejszych tematów. Zapraszamy świątecznie!

Linki: 

Moja zbiórka na fundację Rak’n’Roll

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *