Odcinek 65 – podsumowanie tygodnia 15

Odcinek 65 – podsumowanie tygodnia 15

Witamy Was w kolejnym odcinku Techlove, dziś podsumowujemy nowy tydzień, wyjątkowo w inny dzień niż zawsze, bo w poświąteczny wtorek. Tłumaczymy, dlaczego aplikacje do kontroli nas i ostrzeganiu o koronawirusie są bezpieczne, rozmawiamy o premierze nowego iPhone’a, której nie było oraz o premierze czegoś 5G od McDonald’s. Przewija się też temat MoreApps, czyli sposobie na brak niektórych aplikacji w telefonach Huawei, tanich Samsungów ze wsparciem technologii 5G, telewizora OLED od Huawei oraz złotej Motorola Razr. Z naszej ulubionej elektromobilności pojawił się temat mobilnej ładowarki do elektrycznego samochodu Blink, czyli prawie zwykłego agregatu prądotwórczego.

Tematów jak widziecie uzbierało się sporo, zatem zapraszamy przed głośniki.

Linki z tego odcinka
dlaczego protokół “Contact Tracing” jest bezpieczny
gra Scottie Go! za darmo

Zapraszamy do najnowszego odcinka Techlove!

Dziś rozmawialiśmy o psikusie z zapisami na szczepienia, jaki zrobił nam rząd z okazji 1 Kwietnia, o nieudanym żarciku Volkswagena ze zmianą na Voltswagen.
Są też poważniejsze tematy jak ogromny power bank Apple tworzony wspólnie z Teslą. Wspomnieliśmy też o stacji bazowej GSM od Orange, która jest niezależna energetycznie, oraz np. o nowym telefonie Oppo Reno 5 5G. 

Oprócz tego oczywiście sporo innych mniejszych tematów. Zapraszamy świątecznie!

Linki: 

Moja zbiórka na fundację Rak’n’Roll

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *