Out of Line i The Forest Quartet za darmo w Epic Games Store

Sklep Epic Games Store jak co tydzień udostępnił za darmo kolejne gry ze swojego katalogu. Tym razem są to Out of Line i The Forest Quartet.

Out of Line to gra platformowo-logiczna, w której wcielamy się w chłopca o imieniu San, próbującego wydostać się z tajemniczej fabryki, która niegdyś była jego domem. W trakcie podzielonej na kilka rozdziałów historii przyjdzie nam zmierzyć się zarówno z różnego rodzaju łamigłówkami jak i wyzwaniami czysto zręcznościowymi. Gra przykuwa też oko ręcznie rysowanymi tłami. Jej standardowa cena w Epic Games Store wynosi 33 zł, jednak obecnie można dodać ją do swojej biblioteki za darmo.

The Forest Quartet to gra przygodowa o artystycznym charakterze. Wcielamy się w niej w ducha zmarłej wokalistki, która próbuje przywrócić spokój członkom swojego dawnego zespołu i sprawić, by znów poczuli oni muzyczne natchnienie. Jej standardowa cena wynosi 42 zł, jednak obecnie można dodać ją do swojej biblioteki w Epic Games Store za darmo.

Obie promocje zakończą się 28 września o godzinie 17:00. W przyszłym tygodniu Epic Games udostępni za darmo gry Model Builder i Soulstice.

Podziel się