Odkurzacz pionowy idealny do przedświątecznych porządków? Zwróć uwagę na te 3 rzeczy

Porządki w domu to już stały element przygotowań do świąt. Gruntowne odkurzanie, to nie tylko podłoga, ale również zajrzenie do każdego zakamarka. Udowadniamy, że odkurzacz pionowy świetnie sprawdzi się również w tym przypadku. Trzeba tylko zwrócić uwagę na te 3 aspekty!

1. Odkurzacz, który dotrze do każdej szczeliny

Przed świętami chcemy aby każdy element naszego domu lśnił. To dobry czas na pozbycie się zbędnych rzeczy np. nienoszonych ubrań czy nie używanych już przedmiotów, które po prostu zajmują miejsce. Takie odświeżenie przed końcem roku przyda się każdemu. Oczywiście po takich porządkach dobrze odkurzyć szafki, aby zrobić czyste miejsce na nowe. Dlatego warto postawić na odkurzacz, który posiada szereg specjalistycznych elektroszczotek i precyzyjnych końcówek. Odkurzacze bezprzewodowe z serii Bespoke Jet™  oferują aż trzy elektroszczotki do różnych rodzajów powierzchni. Elektroszczotka Dual Jet przeznaczona jest do podłóg i dywanów, a elektroszczotka Slim Action dodatkowo bardzo dobrze zabezpiecza przed zarysowaniem drewniane parkiety i bardzo dokładnie zbiera z nich kurz jest też idealna do sprzątania pod niskimi meblami ze względu na swoją smukłą budowę. Oczywiście każdy z modeli jest wyposażony też w praktyczną szczelinówkę, elastyczną końcówkę oraz szczotkę kombi. Natomiast modele Bespoke Jet AI, Bespoke Jet Plus, Jet 95 i 85 posiadają  elektroszczotkę slim ze światłem LED, które uwidacznia zanieczyszczenia w zaciemnionych miejscach jak np. wnętrze szafy.

Natomiast końcówkę Pet Tool+, doceni każdy kto ma w domu zwierzaka. Pet Tool usuwa sierść zwierząt z mebli tapicerowanych, samochodu czy też posłań naszych czworonożnych przyjaciół. Końcówka mopująca natomiast daje możliwość umycia i wypolerowania podłogi.

2. Moc, która poradzi sobie z wszystkimi zabrudzeniami

Przedświąteczne odkurzanie musi być przede wszystkim skuteczne. Nie sprawdzi się odkurzacz, który nie wyciągnie wszystkich zabrudzeń. Dlatego zwrócenie uwagi na moc urządzenia jest kluczowe. Im większa moc ssąca tym lepiej. Odkurzacze bezprzewodowe Samsung Bespoke Jet są wyposażone w silnik  HexaJet™ o mocy do 580W, który generuje moc ssącą do 210 W. Najsilniejszym modelem Samsung z tej serii jest Bespoke Jet AI o mocy ssącej do 280 W [1].

3. Zawsze gotowy do pracy

Często w okresie świątecznym i między świątecznym, mimo, że zrobiliśmy gruntowne porządki, potrzebujemy coś szybko odkurzyć. Na przykład kuchnię, po przygotowaniu świątecznych pierniczków czy salon po rozpakowaniu prezentów. Wówczas nie chcemy tracić czasu na rozwijanie kabla do odkurzacza. W takim przypadkach również idealnie sprawdza się odkurzacz pionowy, który jest zawsze gotowy do pracy. A gdyby tak można było odstawić odkurzacz po zakończonym sprzątaniu i nie martwić się opróżnianiem pojemnika na zabrudzenia?  Taką unikalną technologię posiadają odkurzacze Samsung. Stacja czyszcząca All-in-One w odkurzaczach z serii Bespoke Jet  sprawia, że proces odkurzania jest nie tylko wygodniejszy, a do tego higieniczny. Nie musimy ręcznie opróżniać pojemnika na kurz, robi to za nas stacja, a my nie mamy kontaktu z zanieczyszczeniami. Wszystko za sprawą technologii Air Pulse do automatycznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia. Teraz w linii Bespoke udoskonalono dodatkowo o technologię Air Spin Edge [2] – mechanizm, który obraca się z prędkością do 1000 obr./min., ułatwiając usuwanie nawet zaplątanych włosów.

[1]  Na podstawie badań przeprowadzonych przez Korea Testing Laboratory, zgodnie z normą IEC62885-4: 2020. Pomiar dokonany przy użyciu standardowej końcówki, pustym pojemniku na kurz, trybie Jet i w pełni naładowanej baterii o dużej pojemności.

[2] Na podstawie testów wewnętrznych. Współczynnik usuwania włosów jest mierzony poprzez porównanie wagi pojemnika na kurz przed i po wsysaniu włosów, do momentu osiągnięcia linii Max i opróżnieniu z wykorzystaniem stacji czyszczącej. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.

Podziel się