Dragon Age: Inkwizycja za darmo w Epic Games Store

Sklep Epic Games Store jak co tydzień udostępnił za darmo kolejną grę ze swojego katalogu. Tym razem jest to Dragon Age: Inkwizycja.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia część całkiem popularnej swego czasu serii gier RPG tworzonych przez studio BioWare, znane za sprawą takich hitów jak Baldur’s Gate, Neverwinter Nights, Mass Effect czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Podobnie jak w poprzednich częściach akcja gry przenosi nas do fantastycznej krainy Thedas, targanej różnego rodzaju wewnętrznymi politycznymi konfliktami, która musi zmierzyć się z nowym zagrożeniem w postaci inwazji demonów. Gracz wciela się w inkwizytora, którego zadaniem jest znalezienie sposobu na rozwiązanie tego problemu. Wersja dostępna w Epic Games Store to Edycja Gry Roku, zawierająca oprócz podstawowej wersji gry szereg różnego rodzaju dodatków i rozszerzeń.

Standardowa cena gry Dragon Age: Inkwizycja – Edycja Gry Roku wynosi 189,90 zł, jednak obecnie można dodać ją do swojej biblioteki w Epic Games Store za darmo. Promocja zakończy się 23 maja o godzinie 17:00. Jak na razie nie ujawniono, jaka gra zostanie udostępniona za darmo w przyszłym tygodniu.

Podziel się