skate. z nowym zwiastunem, ale nadal bez daty premiery

Gra skate., czyli długo wyczekiwana przez fanów czwarta część popularnej serii symulatorów jazdy na deskorolce, została zapowiedziana po raz pierwszy w 2020 roku. Podczas tegorocznej edycji Summer Game Fest opublikowano jej nowy zwiastun.

Mimo iż prace nad skate. trwają już od dłuższego czasu, gra nadal znajduje się na dość wczesnym etapie produkcji, określanym przez twórców jako pre-pre-alpha. Większą część trwającego ponad cztery minuty nowego zwiastuna zajmuje komediowy skecz, w którym w główną rolę wciela się Tim Robinson. Dopiero w ostatniej minucie nagrania znalazło się miejsce na prezentację rozgrywki. Twórcy zapowiedzieli też, że jesienią bieżącego roku odbędą się zamknięte testy wersji konsolowej, do których można zapisać się na oficjalnej stronie gry.

skate. w odróżnieniu od poprzednich części serii ma być darmową grą freemium skupiającą się głównie na rozgrywce sieciowej. Ma ona być dostępna na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych. Niestety, nadal nie ujawniono chociażby przybliżonej daty premiery.

Podziel się